Merhaba,
Marmara Üniversitesi Robot Kulübü MUFE Robotics olarak 2015’ten beri robot olimpiyatları düzenlemekteyiz. Bu sene 16-17 Mart 2018 tarihinde Marmara Üniversitesi’nde ücretsiz olarak gerçekleşecek olan olimpiyatımızda sizleri de görmek isteriz.

Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Robot Kulübü MUFE Robotics tarafından bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan Uluslararası Marmara Robot Olimpiyatları, 16-17 Mart 2018 tarihlerinde Göztepe Kampüsü’nde gerçekleşecektir.

Katıldığı her organizasyonda üstün başarılarıyla dikkat çeken MUFERobotics ekibi, bu kez uluslararası bir organizasyonla karşınıza çıkıyor. Türkiye’nin her kesiminden ve yurtdışından birçok lise ve üniversite öğrencisinin izleyici veya yarışmacı olarak katılabileceği organizasyonda, katılımcılar PacBot, Bowling ve Arazi olmak üzere yeni ve Kara Şimşek, Robotenis, Mini Sumo, Bayrak Yarışı ve Serbest olmak üzere de tanıdık kategorilerde robotlarını yarıştırabilme ve sergileyebilme fırsatı bulacaktır. Aynı zamanda katılımcıların etkin zaman geçirmesi adına yarışmalarla eş zamanlı gerçekleşecek olan kendi alanında uzman konukların sunacağı seminerler ve workshop etkinlikleri düzenlenmektedir.

 

http://olimpiyat.muferobotics.org/

 

Yorum Bırakın...