KARANLIK FABRİKALARDAN ‘’AYDINLIK GELECEĞE’’ 4. Sanayi Devrimi olarak nitelendirilen Endüstri 4.0’a ve dijitalleşen çağımızın gelişmelerine ışık tutan, Türkiye'nin Endüstri 4.0 durumu ve dijitalleşmeye nasıl ayak uyduracağı, yapay zekadaki yeni nesil teknolojiden nasıl faydalanacağımız ve bu teknolojiye nasıl adapte olacağımızı içeren zirve Fırat Üniversitesi Rektörü sayın Kutbettin Demirbağ'ın ve Teknoloji Fakültesin'nin de FÜTAG Topluluğu öğrencilerine destekleriyle Fırat Üniversitesi'nde yer buldu. Teknolojinin dünya devi şirketlerinden yöneticilerin katılım gösterdiği “Endüstri 4.0 Yeni Nesil Teknolojiler " zirvesi Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde tüm üniversite öğrencilerine açık şekilde , TEGEV ve SIEMENS Ana sponsorluğunda gerçekleştirildi. Teknoloji Fakültesi Öğretim Üyesi YRD.DOÇ.DR.FATİH ÖZKAYNAK da zirvede bir sunum gerçekleştirdi. "Teknoloji devlerini Elazığ'da teknoloji meraklılarıyla buluşturan Teknoloji Ar-Ge ve Girişimcilik Topluluğu Öğrencileri, aynı zamanda Dijitalleşen teknolojilerin insan hayatını nasıl etkileyeceği üzerine de sunum yaptılar. Karanlık fabrikalardan aydınlık geleceğe yürümemiz gerektiği, bu endüstri devriminden kaçışın olmadığının vurgulandığı etkinlik, katılımcılara sürpriz hediyelerinin verilmesi ile tamamlandı.
 • KARANLIK FABRİKALARDAN ‘’AYDINLIK GELECEĞE’’
  4. Sanayi Devrimi olarak nitelendirilen Endüstri 4.0’a ve dijitalleşen çağımızın gelişmelerine ışık tutan, Türkiye’nin Endüstri 4.0 durumu ve dijitalleşmeye nasıl ayak uyduracağı, yapay zekadaki yeni nesil teknolojiden nasıl faydalanacağımız ve bu teknolojiye nasıl adapte olacağımızı içeren zirve Fırat Üniversitesi Rektörü sayın Kutbettin Demirbağ’ın ve Teknoloji Fakültesin’nin de FÜTAG Topluluğu öğrencilerine destekleriyle Fırat Üniversitesi’nde yer buldu.
  Teknolojinin dünya devi şirketlerinden yöneticilerin katılım gösterdiği “Endüstri 4.0 Yeni Nesil Teknolojiler ” zirvesi Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde tüm üniversite öğrencilerine açık şekilde , TEGEV ve SIEMENS Ana sponsorluğunda gerçekleştirildi.
  Teknoloji Fakültesi Öğretim Üyesi YRD.DOÇ.DR.FATİH ÖZKAYNAK da zirvede bir sunum gerçekleştirdi.
  “Teknoloji devlerini Elazığ’da teknoloji meraklılarıyla buluşturan Teknoloji Ar-Ge ve Girişimcilik Topluluğu Öğrencileri, aynı zamanda Dijitalleşen teknolojilerin insan hayatını nasıl etkileyeceği üzerine de sunum yaptılar.
  Karanlık fabrikalardan aydınlık geleceğe yürümemiz gerektiği, bu endüstri devriminden kaçışın olmadığının vurgulandığı etkinlik, katılımcılara sürpriz hediyelerinin verilmesi ile tamamlandı.
Yorum Bırakın...
PAYLAŞ
Önceki İçerikRaspberry pi 3
Sonraki İçerikPardus